1. Ostmine/tellimine

  1. Valige meelepärased tooted ning kogus(ed) meie E-poest ja lisage need ostukorvi.
  2. Valige ülevalt paremalt nurgast “Ostukorvi sümbol” ning kontrollige veelkord tooted ja kogused üle ning kui kõik on sobib, vajutage “MINE MAKSMA”.
  3. Jätkamiseks sisestage oma e-maili aadress ja vajutage “JÄTKA”.
  4. Valige sobiv transpordi meetod (SmartPOST pakiautomaat, Omniva pakiautomaat), täitke vajalikud lahtrid, lisage oma telefoninumber ning vajutage “EDASI”.
  5. Lisage oma ees- ja perekonnanimi ning vajutage “EDASI”.
  6. Valige sobiv maksemeetod ja pangalink, lisage linnuke “Nõustun tingimustega” kastikesse ning vajutage “OSTA”. Seejärel suunatakse teid edasi panka, sooritage makse ning vajutage “Tagasi kaupmehe juurde”. Maksevahendajana toimib Montonio Finance.

2. Hind ja maksmine

Kaupade hinnad on eurodes, sisaldavad 0% käibemaksu ning on ilma kohaletoimetamise kuluta. Miamo OÜ jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli ettemaksuarvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Makseid võetakse vastu SEB, LHV, Swedbank, Coop ja Luminor pangalingiga. Makseid vahendab Montonio Finance.

3. Tühistamine ning tagastamine

Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest ettemaksu sooritamist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, teatades sellest Miamo.ee e-postile info@miamo.ee. E-mailis palume ka märkida oma arve/tellimuse number. Summa tühistatud tellimuse eest tagastatakse Kliendi pangakontole 2 tööpäeva jooksul, kuid mitte kunagi hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale vastava e-maili edastamist.

Postikulu tagastab Miamo OÜ kliendile tagasi juhul, kui tegemist on vale või defektse tootega. Muul juhul tasub postikulu eest klient.

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil ostetud kaubast taganeda 14 päeva jooksul. Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole www.miamo.ee kodulehelt  tellimise eripära.

www.miamo.ee leheküljelt ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamise päevast.
Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne ja kasutamata.
Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Tarbijale lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu.
Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ( max. 10 €, VÕS 194 lg 4 ) ja tagastatud kauba eest tasume viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest pakkujani.
Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine.
Juhul kui peale tagastamist ilmneb, et tagastus ei vasta antud tingimustele (on kasutatud), siis raha ei tagastata. Vastasel korral tagastatakse kaup Miamo OÜ kulul tarbijale.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada avaldus e-posti aadressil info@miamo.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

4. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Miamo.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

5. Vääramatu jõud

Miamo.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Miamo.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

6. Pretensiooni esitamine

Miamo.ee vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.

Kauba nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Tarbijal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist Miamo.ee kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab Miamo.ee Tarbijale kauba eest tasutud summa koos postikuluga Tarbija poolt soovitud pangakontole viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.

Kauba nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume saata pretensioon info@miamo.ee. Lisada tuleb tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus. Pretensioon kauba nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Miamo.ee ei vastuta:

  • tarbija süül või hoolimatusel tekkinud kauba kahjustumise eest;
  • defektide eest, mis on tekkinud kauba mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
  • kauba loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

7. Kohaletoimetamine

Pakid postitatakse kolme tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Pakke ei postitata nädalavahetuseti ega riiklikel pühadel.

1. SmartPOST (2,99€) – pakk jõuab Sinuni 100%.

Kohe kui pakk on jõudnud Sinu poolt valitud pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade (uksekood). Mine vastava pakiautomaadi juurde, sisesta uksekood ja seejärel avaneb kapiuks.
SmartPOST pakiautomaatide asukohad

2. Omniva pakiautomaat (2,95€) – pakk jõuab Sinuni 100%.
Kohe kui pakk on jõudnud Sinu poolt valitud pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade (uksekood). Mine vastava pakiautomaadi juurde, sisesta uksekood ja seejärel avaneb kapiuks.
Omniva pakiautomaatide asukohad

Pakk postitatakse Miamo OÜ poolt kolme tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist, välja arvatud riiklikel pühadel.

Tarneajale lisandub veel Tellija poolt valitud tarneviisi tarneaeg. Smartpost ning Omniva toimetab pakid Tellijani 1-3 tööpäeva jooksul. Siseriiklik tähitud pakk võtab aega 2-5 tööpäeva. Tähitud pakk Euroopasse võtab aega 5-7 tööpäeva.

8. Autoriõigused

Miamo.ee – CopyRight ©2020 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni (kodulehe tekstid, pildid või videomaterjalid) taasavaldamine, edastamine, kasutamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud ilma Miamo.ee ja/või konkreetse autori eelneva kirjaliku loata! Kõik tekstid, mis kodulehel on kasutatud, on Autori enda kirjutatud ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1.

9. Linkimine

Linkimine Miamo.ee leheküljele (kaasaarvatud avaleht, kui ka muud sisulehed) on lubatud. Palume siiski Miamo.ee linkimisest või viitamisest oma blogis/leheküljel meile teada anda e-maili aadressile info@miamo.ee. Võimalusel lisame ka teie lehe/blogi enda lehele, kuid seda muidugi vastastikusel kokkuleppel.